Головна тема

Будуємо стійкі суспільства

Будуємо стійкі суспільства

Другий Ministerial Social Policy Summit — захід, покликаний підтримати Україну та Молдову на шляху до повноправного членства в Європейському Союзі. Саміт об’єднав понад 20 представників високого рівня, зокрема міністрів держав Європи, які зібралися, щоб поділитися досвідом та напрацювати спільні інноваційні рішення у відповідь на демографічні ...

У кожного — свій голос, та серце в нас одне

У кожного — свій голос, та серце в нас одне

День міжнаціональної злагоди та культурного розмаїття встановлено указом Президента України від 27 грудня 2024 року як визнання унікальної цінності кожної національної спільноти й корінного народу, що століттями збагачували спільну українську культуру. Заходи цього дня відбулися по всій Україні — від міст до найменших громад. Особливу увагу ...

«Ти сам маєш вміти робити те, що вимагаєш від особового складу»

«Ти сам маєш вміти робити те, що вимагаєш від особового складу»

Командирами стають не за помахом чарівної палички. Для цього слід пройти складний шлях, сповнений не лише випробувань, а й перешкод, які декого можуть і розчарувати у виборі професії, і змусити кардинально змінити її.
«Немає у вас, солдате Волошин, командирських якостей!» — відрубали строковикові Дмитру після тестів ...

Читати все

Новини

Цитата Дня


Цитата дня «Заяви путіна про буферну зону лунають на тлі активних зусиль, спрямованих на досягнення повного тривалого припинення вогню, припинення убивств і просування миру».

АНДРІЙ СИБІГА:
Міністр закордонних справ про те, що правитель рф був і залишається єдиною причиною продовження вбивств

Цифра Дня

Цитата дня
47,8 млрд грн
військового збору сплатили до бюджету платники податків протягом січня — квітня 2025 року. Це втричі (на 35 млрд грн) більше за показник відповідного періоду торік

Статті

  • Будуємо стійкі суспільства

    Будуємо стійкі суспільства

    Другий Ministerial Social Policy Summit — захід, покликаний підтримати Україну та Молдову на шляху до повноправного членства в Європейському Союзі. Саміт об’єднав понад 20 представників високого рівня, зокрема міністрів держав Європи, які зібралися, щоб поділитися досвідом та напрацювати спільні інноваційні рішення у відповідь на демографічні виклики, які постають перед європейським континентом.
    Участь у заході взяли міністри та представники з Австрії, Данії, Естонії, Ірландії, Латвії, Литви, Молдови, Нідерландів, Німеччини, Португалії, Польщі, Угорщини, Фінляндії, Чехії та Швеції, а також ОЕСР та Світового банку.

  • У кожного — свій голос, та серце в нас одне

    У кожного — свій голос, та серце в нас одне

    День міжнаціональної злагоди та культурного розмаїття встановлено указом Президента України від 27 грудня 2024 року як визнання унікальної цінності кожної національної спільноти й корінного народу, що століттями збагачували спільну українську культуру. Заходи цього дня відбулися по всій Україні — від міст до найменших громад. Особливу увагу привернув Форум національних меншин та корінних народів України, який відбувся в Києві і став центральним заходом. У столиці зібралися понад 300 учасників — представники національних меншин і корінних народів, державні посадовці, дипломати, міжнародні партнери та громадські діячі.

  • «Ти сам маєш вміти робити те, що вимагаєш від особового складу»

    «Ти сам маєш вміти робити те, що вимагаєш від особового складу»

    Командирами стають не за помахом чарівної палички. Для цього слід пройти складний шлях, сповнений не лише випробувань, а й перешкод, які декого можуть і розчарувати у виборі професії, і змусити кардинально змінити її.
    «Немає у вас, солдате Волошин, командирських якостей!» — відрубали строковикові Дмитру після тестів на командира відділення. Отакої! Зараз, після багатьох років служби на різних посадах — від стрільця до командира корпусу, від солдата до полковника — він згадує про цей парадокс долі хіба що з іронічною посмішкою. А таких поворотів долі, завад і палиць у колесах було в біографії Дмитра Сергійовича аж забагато як для однієї людини.

  • Розширення дерегуляції: кроки назустріч бізнесу

    Розширення дерегуляції: кроки назустріч бізнесу

     Кабінет Міністрів на засіданні 21 травня схвалив законопроєкти щодо розширення процесу дерегуляції. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль. За його словами, перший законопроєкт передбачає скасування 63 дозволів та погоджень у галузях медицини, довкілля, водного та лісового господарства, аграрного сектору, енергетики, зовнішньоекономічної діяльності, освіти та культури.

  • Ветеранському — щонайбільше уваги

    Ветеранському — щонайбільше уваги

     Захід відбувся в Національному університеті фізичного виховання і спорту України (НУФВСУ),який цьогоріч відзначає своє 95-річчя.
    «Я дуже поважаю спорт,поважаю всіх тих, хто прославляє Україну, хто займається для себе, для своєї енергії, для держави, усіх, хто тренує», — зазначив Президент.

  • Налаштовані посилювати стратегічне партнерство

    Налаштовані посилювати стратегічне партнерство

     Безпеку, економічну співпрацю, євроінтеграцію та відновлення нашої держави обговорили прем’єр-міністри України та Чеської РеспублікиДенис Шмигаль і Петр Фіала. Зустріч відбулася 20 травня в Ужгороді.
    «Налаштовані посилювати стратегічне партнерство між Україною та Чехією на користь обох наших держав та наших народів», — зазначив глава українського уряду за підсумками двосторонніх переговорів.

  • Маршрути мобільних аптек: понад 1000 населених пунктів

    Маршрути мобільних аптек: понад 1000 населених пунктів

     Обговорили забезпечення стабільної роботи та перспективи розширення мережі мобільних аптечних пунктів, особливо у прифронтових районах і віддалених громадах, де немає доступу до стаціонарних аптек.
    Нагадаємо, в січні 2024 року в Харківській області запрацював перший мобільний аптечний пункт. Його маршрут охоплював 86 сіл, зокрема прифронтові громади, де не було жодної аптеки. Відтоді мережа мобільних аптек стрімко зростає.

  • Основний документ — електронне посвідчення

    Основний документ — електронне посвідчення

     Минулої п’ятниці на черговому урядовому засіданні погодили важливі зміни щодо підтримки захисників України. Зокрема йдеться про такі суттєві доповнення.
    Електронне посвідчення — основний документ, який підтверджує статус ветерана війни. Відтепер е-посвідчення ветерана офіційно визнано основним документом, що підтверджує відповідний статус. Серед ключових переваг — поліпшення надання адміністративних послуг, пришвидшення доступу до соціальних гарантій та зменшення часу на перевірку статусу.

  • Спільні зусилля заради миру

    Спільні зусилля заради миру

     У Ватикані Президент України Володимир Зеленський і перша леді Олена Зеленська взяли участь в урочистій месі, присвяченій початку понтифікату Папи Римського Лева XIV.
    На площі Святого Петра зібралися представники духовенства, чернечих спільнот, дипломатичного корпусу, а також віряни й прочани. Загалом були присутні майже 250 тисяч вірян з усього світу. Участь у церемонії взяли делегації 150 країн і міжнародних організацій, зокрема представники королівських родин, приблизно 50 глав держав та урядів. 

  • Кадрові питання

    Кадрові питання

     Президент України

    звільнив
    призначив
    уповноважив